وزیر بهداشت از حمایت های فولاد مبارکه در کنترل بیماری کووید 19 تقدیر کرد

به گزارش مجله تانی بای، تهران (پانا) -سعید نمکی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در نامه ای خطاب به حمیدرضا عظیمیان مدیر عامل فولاد مبارکه از حمایت و مساعدت های مالی و تجهیزاتی اجرا شده این شرکت در راستای کنترل بیماری کووید19 تشکر و قدرانی کرد. وی ضمن اشاره به اهمیت ادامه همدلی ها توسط دیگر مسئولین محترم ، ابراز امیدواری کرد هر چه زودتر شاهد سلامتی و شادابی مردم عزیزکشورمان باشیم.

وزیر بهداشت از حمایت های فولاد مبارکه در کنترل بیماری کووید 19 تقدیر کرد

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

به گزارش پشت پرده , خاطر نشان می شود فولاد مبارکه از ابتدای شیوع ویروس کرونا به یاری مدافعان سلامت پرداخت و اختصاص 100 میلیارد تومان بودجۀ این شرکت برای تجهیز بیمارستان ها و مراکز درمانی استان اصفهان و برخی مناطق کم برخوردار کشور به منظور خرید تجهیزات موردنیاز درمان مبتلایان به بیماری کرونا از جمله اقدامات اجرا شده در این زمینه بوده است.

فولاد مبارکه در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی خود وجوه موردنظر را به خرید تجهیزات ازجمله ونتیلاتور، دترجنت، مواد ضدعفونی کننده، ماسک و… اختصاص داده است.

تأمین اکسیژن رایگان بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان توسط فولاد مبارکه تا پایان بیماری کرونا یکی دیگر از اقدامات تاثیر گذار فولاد مبارکه در حوزه حمایت از جبهه بهداشت و سلامت کشور بوده است که در شرایطی آغاز گشت که برخی سودجویان در صدد سوء استفاده مالی و بهره برداری از شرایط ناشی از بحران کرونا بودند و بیمارستان ها به جهت کمبود اکسیژن و بروز بازار سیاه به وجود آمده با مشکلاتی روبرو شده و در این شرایط بود که فولاد مبارکه پیشتاز ارائه اکسیژن رایگان به بیمارستان های تحت پوشش دانشگاههای علوم پزشکی کشور گشت.

تا به امروز 60 بیمارستان از حدود 20 استان شامل استان های اصفهان، چهارمحال و بختیاری، یزد، تهران (دانشگاه های علوم پزشکی تهران و دانشگاه علوم پزشکی ایران و بیمارستان های تأمین اجتماعی) قزوین، گلستان، مازندران، کردستان، اراک، فارس و قم، اکسیژن موردنیاز خود به رایگان از فولاد مبارکه دریافت کرده اند و این فرایند تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت. این در حالی است که اقدام فولاد مبارکه برای تحویل اکسیژن به بیمارستان ها بین سایر فولادسازان و تولیدکنندگان اکسیژن کشور نیز به عنوان یک الگو به اجرا درآمد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 11 بهمن 1399 بروزرسانی: 11 بهمن 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 1365

به "وزیر بهداشت از حمایت های فولاد مبارکه در کنترل بیماری کووید 19 تقدیر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر بهداشت از حمایت های فولاد مبارکه در کنترل بیماری کووید 19 تقدیر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید