پوتین: بعد از پیروزی بر کرونا، جشنی باشکوه برگزار خواهیم کرد

به گزارش مجله تانی بای، رئیس جمهوری روسیه سالگرد پیروزی در جنگ جهانی دوم را به کهنه سربازان و مردم کشورش تبریک گفته، بر توسعه نیروهای نظامی روسیه تأکید کرد و وعده داد که بعد از غلبه بر ویروس کرونا، این مراسم با شکوه تر برگزار خواهد شد.

پوتین: بعد از پیروزی بر کرونا، جشنی باشکوه برگزار خواهیم کرد

به گزارش گروه بین الملل مجله تانی بای به نقل از خبرگزاری تاس، ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه امروز، شنبه، 9 ماه مه (20 اردیبهشت ماه) هفتاد و پنجمین سالگرد پیروزی در جنگ جهانی دوم (که در روسیه به جنگ بزرگ میهنی معروف است) را به تمامی کهنه سربازان و مردم کشورش تبریک گفت.

وی پس از نثار دسته گلی بر آرامگاه سرباز گمنام در محل یادبود شعله ابدی در میدان سرخ مسکو، برای شهروندان روسیه سخنرانی کرد.

پوتین گفت: برای همه ما - این مهمترین و با ارزش ترین جشن ملی است. ما همیشه این روز بزرگ تاریخی را با افتخار جشن می گیریم و روز پیروزی برای تمام مردم روسی اهمیت معنوی و اخلاقی زیادی داشته و این روز در تاریخ کشور برای همه ما مقدس است.

وی یادآور شد که خاطره و غرور نسبت به این پیروزی در هر خانواده ای وجود داشته و از پدران و مادران، مادربزرگ ها و پدربزرگ ها، به نسل کنونی روسیه منتقل شده و تا ابد زنده خواهد ماند.

رئیس جمهور اطمینان دارد که جهانیان ، برای دهه ها و قرن ها، از جان گذشتگی و قهرمانی سربازان شوروی در شکست دادن فاشیسم را به یاد خواهند آورد.

پوتین همچنین اطمینان داد که تمامی برنامه های در نظر گرفته شده برای توسعه ارتش و ناوگان هوایی و دریایی روسیه اجرا خواهند شد و هیچکس نباید در این مسئله شک کند.

رئیس جمهوری روسیه همچنین به مردم کشورش قول داد که بعد از غلبه بر بیماری همه گیر ویوس کرونا در کشور، حتماً هفتاد و پنجمین سالگرد پیروزی در جنگ بزرگ میهنی با جشنی گسترده، باشکوه و و با یک رژه نظامی در میدان سرخ مسکو برگزار خواهد شد.

پوتین گفت: کهنه سربازان و جانبازان ما برای زندگی در برابر مرگ جنگیدند و ما همیشه با وحدت و پشتکار به آنها اقتدا خواهیم کرد. ما اعتقاد داریم که زمانی که در کنار هم هستیم شکست ناپذیر خواهیم بود و طی سال های گذشته نیز ثابت کرده ایم که شکست ناپذیر هستیم.

در سال جاری کلیه رویدادهای جمعی به مناسبت بزرگداشت روز پیروزی در روسیه به دلیل شرایط اپیدمیک شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده است. البته در حال حاضر بزرگترین رژه هوایی با شرکت بیش از 600 فروند هواپیما و بالگرد نیروهای هوا-فضای روسیه بر فراز شهر مسکو در حال برگزاری است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 947

به "پوتین: بعد از پیروزی بر کرونا، جشنی باشکوه برگزار خواهیم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوتین: بعد از پیروزی بر کرونا، جشنی باشکوه برگزار خواهیم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید