گواری: نماینده هر بخش در انتخابات فدراسیون قایقرانی را وزارت ورزش انتخاب می نماید، ورزشکاری که بالاترین مدال را دارد، انتخاب شد

به گزارش مجله تانی بای، سرپرست فدراسیون قایقرانی در مورد شرایط تیم های ملی و انتخابات فدراسیون و همچنین انتخاب نماینده هر بخش در انتخابات 7 اسفند ماه توضیحاتی ارائه کرد.

گواری: نماینده هر بخش در انتخابات فدراسیون قایقرانی را وزارت ورزش انتخاب می نماید، ورزشکاری که بالاترین مدال را دارد، انتخاب شد

احمد گواری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله تانی بای، در مورد انتخابات فدراسیون قایقرانی گفت: در حال حاضر دو هیئت استانی داریم که با سرپرست اداره می شوند. در یک هیئت هم دوره چهار ساله رئیس آن به اتمام رسیده است. اگر بحث بازنشسته ها قانونی باشد، مسئله ای نداریم، در غیر این صورت 3 هیئت بازنشسته هم داریم. اگر مجوزی باشد که منعی برای حضور روسای بازنشسته هیئت ها در مجمع وجود نداشته باشد، تنها 3 هیئت برای حضور در مجمع مشکل خواهند داشت.

وی در مورد انتخاب نماینده مربیان و ورزشکاران در مجمع انتخابات بیان کرد: برای مجامع لیستی با دو برابر ظرفیت از هر بخش یعنی مربی، ورزشکار، داور و باشگاه هایی که واجد شرایط هم هستند، تهیه می گردد، ولی انتخاب نهایی با وزارت ورزش است. دهقان به عنوان دبیر مجمع گزینه ها را به وزارت ورزش معرفی کرد.

سرپرست فدراسیون قایقرانی در مورد اینکه آیا نام عادل مجللی و آرزو حکیمی در بین گزینه های پیشنهادی به وزارت ورزش بوده است، گفت: نام عادل مجللی در لیست بود، ولی آرزو حکیمی نه. در بخش بانوان دو نفری که بالاترین مدال را داشتند، معرفی شدند. آرزو حکیمی از بهترین ورزشکاران ما است، ولی در بازی های آسیایی نازنین ملایی و هدیه کاظمی مدال نقره داشتند و معرفی شدند. در بحث مربی هم نام ایرج اقلیمی، حسین ملکی، افشین فرزام، بهناز مرادخوانی و الهه خوارزمی اعلام شد که وزارت ورزش ملکی را انتخاب کرد.

وی در مورد پیگیری اردوها و برنامه های تیم های ملی گفت: اردوی روئینگ زنان و مردان در آب های آرام شروع شده و اردوی آب های نیز در حال برگزاری است. اردوی کانوپولو از آدینه در قزوین و تهران شروع می گردد.

گواری در مورد ترکیب کادر فنی تیم های ملی گفت: مربیان و کادر فنی در تمام رشته ها معین شده است، فقط در بحث آب های آرام بانوان در حال آنالیز هستیم. سرمربی آب های آرام بانوان انتخاب شده و به محض قطعی شدن معرفی خواهد شد. پیش از این برای راهنمایی بانوان خانم سونیا نوری زاد را انتخاب کردیم که وی به دلایلی راهنمایی آب های آرام را نپذیرفت. خانم الهه خوارزمی نیز مشکل ماموریت دریافت از محل کارش را داشت به همین دلیل دنبال گزینه سوم رفتیم و انتخاب سرمربی تا 90 درصد اجرا شده است.

وی در انتها گفت: امیدوارم انتخابات در موعد مقرر برگزار و هر کسی که می تواند به این رشته یاری کند و باعث رشد و ارتقای قایقرانی گردد، توسط اعضا انتخاب گردد.

به گزارش مجله تانی بای، انتخابات ریاست فدراسیون قایقرانی 7 اسفند ماه برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 117

به "گواری: نماینده هر بخش در انتخابات فدراسیون قایقرانی را وزارت ورزش انتخاب می نماید، ورزشکاری که بالاترین مدال را دارد، انتخاب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گواری: نماینده هر بخش در انتخابات فدراسیون قایقرانی را وزارت ورزش انتخاب می نماید، ورزشکاری که بالاترین مدال را دارد، انتخاب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید