امضای تفاهم نامه همکاری بین سعدآباد و انجمن صنفی راهنمایان گردشگری

به گزارش مجله تانی بای، تفاهم نامه همکاری مجموعه سعدآباد و انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان تهران امضا شد.

امضای تفاهم نامه همکاری بین سعدآباد و انجمن صنفی راهنمایان گردشگری

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سعدآباد، این تفاهم نامه به همت واحد گردشگری و امور بین الملل و به منظور گسترش همکاری های دو جانبه فرهنگی، گردشگری و پژوهشی، توسط کیا پارسا مدیر مجموعه سعدآباد و محمد حسین یزدانی رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان تهران امضا شد.

هدف از تفاهم نامه مذکور، ایجاد زمینه مناسب و سیاست گذاری به منظور آموزش راهنمایان حرفه ای در جهت معرفی پتانسیل های فرهنگی، تاریخی و طبیعی مجموعه سعدآباد و برنامه ریزی در خصوص بازدید های هدفمند از موزه های مجموعه ، برگزاری کارگاه های تخصصی و نمایشگاه های گردشگری و اجرای پروژه های تحقیقاتی است.

همکاری های دو جانبه جهت ایجاد و مناسب سازی تسهیلات گردشگری در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد به منظور جلب و جذب هر چه بیشتر گردشگران و بازدیدکنندگان ، ایجاد بستر مناسب جهت استفاده از آموزش ها، تجارب و تخصص اساتید گردشگری ، برگزاری تورهای تخصصی و نشست های علمی از دیگر موارد توافق شده در این تفاهم نامه همکاری است.

مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، بعنوان نگین گردشگری تهران، همواره و در طول سال با 16کاخ موزه، پذیرای قشر کثیری از بازدیدکنندگان داخلی و خارجی است.

منبع: میراث آریا
انتشار: 22 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 229

به "امضای تفاهم نامه همکاری بین سعدآباد و انجمن صنفی راهنمایان گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امضای تفاهم نامه همکاری بین سعدآباد و انجمن صنفی راهنمایان گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید