بشار اسد در خط مقدم جنگ: نبرد اصلی ما پایان دادن به تروریسم در تمام مناطق سوریه است

به گزارش مجله تانی بای، رئیس جمهوری سوریه امروز با حضور سرزده در جمع نیروهای ارتش در خط مقدم نبرد با تروریسم تکفیری در حومه ادلب، آنها را غافلگیر کرد.

بشار اسد در خط مقدم جنگ: نبرد اصلی ما پایان دادن به تروریسم در تمام مناطق سوریه است

به گزارش گروه بین الملل مجله تانی بای به نقل از خبرگزاری دولتی سوریه، بشار اسد رئیس جمهور سوریه امروز در جمع نیروهای ارتش سوریه در خطوط مقدم در شهرک الهبیط در حومه استان ادلب گفت: اردوغان دزد است و در گذشته کارخانه ها و گندم و نفت سوریه را به سرقت برد و امروز خاک سوریه را به سرقت می برد.

بشار اسد گفت: ما قبلاً گفته و همچنان می گوییم که نبرد ادلب نبرد اساسی برای پایان دادن نهایی هرج ومرج و تروریسم در همه مناطق سوریه است.

وی تأکید کرد: وقتی ما در معرض یک تجاوزگری یا سرقت قرار می گیریم، باید کنار یکدیگر باشیم و با هم هماهنگی کنیم، اما برخی سوری ها این کار را به ویژه در سال های اول جنگ نکردند. به آنها گفتیم که دل به خارج نبندید بلکه به ارتش و ملت و میهن دل ببندید...، اکنون آنها دل به آمریکا بسته اند.

اسد شرح داد: بعد از همه رجزخوانی هایی که در طول سالها از برخی می شنیدیم که آنها خواهند جنگید و دفاع خواهند کرد، اخیراً دیدیم که ترکیه مناطق بزرگی را اشغال کرد که قرار بود آن طور که آمریکا برنامه ریزی کرده بود، در طول چند روز در کنترل آنها باشد.

وی گفت: اولین کاری که با آغاز تجاوزگری در شمال سوریه کردیم، تماس با نیروهای سیاسی و نظامی مختلف بود، به آنها گفتیم که آماده حمایت از هر گروهی هستیم که مقاومت می کند، این تصمیمی سیاسی نبود بلکه وظیفه ای قانونی و ملی بود، و اگر این کار را نکنیم، لیاقت میهن را نداریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 477

به "بشار اسد در خط مقدم جنگ: نبرد اصلی ما پایان دادن به تروریسم در تمام مناطق سوریه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بشار اسد در خط مقدم جنگ: نبرد اصلی ما پایان دادن به تروریسم در تمام مناطق سوریه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید