لیست دریافت کنندگان تسهیلات اشتغالزایی روستایی گلستان منتشرمی گردد

به گزارش خبرنگاران، علی نصیبی، شامگاه چهارشنبه در خصوص تسهیلات پرداخته شده در بخش روستایی گلستان، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در نشست رسانه ای استاندار گلستان، پس از درخواست برخی خبرنگاران، استاندار بر لزوم انتشار لیست همه دریافت کنندگان تسهیلات ارزان قیمت و غیره از سوی ادارات و دستگاه های مرتبط تاکید نمود.

لیست دریافت کنندگان تسهیلات اشتغالزایی روستایی گلستان منتشرمی گردد

وی اضافه کرد: ما ضمن استقبال از تصمیم استاندار گلستان، این موضوع را گامی مهم در شفافیت آزاد اطلاعات دانسته و تا قبل از انتها مهلت یک هفته ای استاندار، این لیست منتشر خواهد شد.

نصیبی ادامه داد: بنده هم به وسیله رسانه ها متوجه این موضوع و مهلت استاندار محترم به دستگاه های مربوطه شدم و لیست مربوط به دریافت کنندگان تسهیلات بانک هایی که حسب تفاهم نامه های معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری پرداختی اجرا شده، آماده بوده اما به جهت کسب آخرین اطلاعات، ابتدای هفته آتی جهت هماهنگی نهایی اطلاعات را با بانک ها چک نموده و هم به وسیله سایت استانداری و هم شبکه های اجتماعی، اطلاعات را منتشر خواهیم کرد.

مدیرکل امور روستایی و شوراها استانداری گلستان اعلام کرد: حتی ما این آمادگی را داریم که در اولین فرصت، زمینه بازدید خبرنگاران را از پروژه های دریافت کننده تسهیلات فراهم کنیم و خوشحال می شویم که این امر در هفته های آتی رخ دهد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 26 مهر 1398 شناسه مطلب: 84

به "لیست دریافت کنندگان تسهیلات اشتغالزایی روستایی گلستان منتشرمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیست دریافت کنندگان تسهیلات اشتغالزایی روستایی گلستان منتشرمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید