مدیر جدید میراث فرهنگی شهریار معارفه شد

به گزارش مجله تانی بای، مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران در حکمی فرشید ستایش راد را به عنوان مدیر جدید اداره میراث فرهنگی شهرستان شهریار منصوب کرد.

مدیر جدید میراث فرهنگی شهریار معارفه شد

به گزارش مجله تانی بای به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران، مراسم معارفه مدیر اداره میراث فرهنگی شهرستان شهریار امروز شنبه 20 مرداد با حضور فرماندار این شهرستان و معاون توسعه مدیریت اداره کل میراث فرهنگی استان تهران برگزار گردید.

نورالله طاهری فرماندار شهرستان شهریار در این مراسم گفت: ایجاد بازارچه و شهرک های صنایع دستی در حمایت از فراوری و عرضه هنرهای سنتی از الویت هایی است که فرمانداری شهرستان به منظور اشتغال به ویژه برای بانوان سرپرست خانوار به دنبال اجرای آن است.

طاهری ادامه داد: شهرستان شهریار دارای ظرفیت های بالایی در حوزه جاذبه های تاریخی و طبیعی است که با انجام برنامه ریزی و طرح ساماندهی امکان جذب توریست به شهرستان را فراهم خواهد نمود.

فرشاد باطبی معاون توسعه مدیریت اداره کل میراث فرهنگی استان تهران گفت: ارتقا و تقویت ساختار اداری از اهم برنامه هایی است که برای بهبود سطح خدمات رسانی به مراجعین و صیانت از میراث فرهنگی شهرستان شهریار به زودی اجرا خواهد شد.

باطبی ضمن قدردانی از زحمات علیرضا وکیلی در طول مدت مدیریت اداره میراث فرهنگی شهرستان شهریار اضافه کرد:مدیر جدید این شهرستان با سابقه فعالیت در اداره میراث فرهنگی و معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری شهرستان شهریار اشراف کاملی به نیازهای موجود برای احیا و مرمت آثار تاریخی و حمایت از فراوری و عرضه هنرمندان صنایع دستی دارد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 30 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 247

به "مدیر جدید میراث فرهنگی شهریار معارفه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر جدید میراث فرهنگی شهریار معارفه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید