مقام کاخ سفید: توئیتر از مزخرفات لبریز شده است

به گزارش مجله تانی بای، مدیر شبکه های اجتماعی کاخ سفید در واکنش به هشدار های مکرر توئیتر به دونالد ترامپ، این شبکه اجتماعی را مملو از مزخرفات خطاب کرد.

مقام کاخ سفید: توئیتر از مزخرفات لبریز شده است

به گزارش به نقل از هیل، دن اسکاوینو، مدیر شبکه های اجتماعی کاخ سفید، در واکنش به هشدار توئیتر، این شبکه اجتماعی را مملو از مزخرفات دانست.

اسکاوینو در توئیتر خود با اشاره به هشدار این شبکه اجتماعی به دونالد ترامپ نوشت: توئیتر تمام مدت روز در حال هشدار به رئیس جمهور است و اصلا توجهی ندارد معترضان در همین شبکه مشغول هماهنگی و بحث درباره قدم بعدی خود هستند. این شبکه پر از مزخرفات شده است.

روز آدینه شبکه اجتماعی توئیتر به کاخ سفید برای بازنشر کردن پیغام دونالد ترامپ، رئیس جمهورآمریکا، و ترویج خشونت، اخطار داده است.

شبکه اجتماعی توئیتر پیش از این به دونالد ترامپ برای انتشار پیغامی درباره معترضان سیاه پوست در مینیاپولیس و تهدید آنها به شلیک گلوله، هشدار داده و گفته بود این رفتار رئیس جمهور آمریکا خشونت برانگیز و با سیاست های این شبکه اجتماعی در تضاد است.

روز آدینه رئیس جمهور آمریکا در پیغامی توئیتری در واکنش به اعتراضات گسترده مردم آمریکا به مرگ جورج فلوید، سیاه پوست آمریکایی که به دست پلیس آمریکا به قتل رسید، نوشت: این اراذل اوباش، جورج فلوید را نادیده گرفته و به او بی احترامی می نمایند، من این اجازه را به آنان نمی دهم. هر مسئله ای بوجود آورند ما هستیم و شرایط را کنترل خواهیم کرد. اگر اعتراض نمایند، شلیک خواهیم کرد.

به تازگی ترامپ و متحدان او از توئیتر انتقاد و حتی آن را به همکاری با چین نیز متهم نموده و گفته اند: توئیتر به چینی ها اجازه داده تا از آن برای انتشار اطلاعات گمراه نماینده در خصوص ویروس کرونا سوء استفاده کند.

تهدید های ترامپ علیه شبکه اجتماعی توئیتر پس از آن صورت گرفت که این شبکه برای اولین بار با افزودن برچسب راستی آزمایی به یکی از توئیت های او، کاربران را به مطالعه مقالات خبری درباره ادعای ترامپ راهنمایی کرد.

رئیس جمهور آمریکا هم در واکنش به این شبکه اجتماعی فرمانی اجرایی را خطاب به وزارت دادگستری این کشور علیه شبکه های اجتماعی صادر نموده و گفت: شرکت های مالک شبکه های اجتماعی قدرت بسیار زیاد و بدون نظارتی دارند. ما باید قوانین خود را بر شبکه های اجتماعی اعمال کنیم. آن ها اقدام به فعالیت سیاسی یک جانبه می نمایند و به آزادی بیان احترام نمی گذارند.

پیش از این شبکه اجتماعی توئیتر به اکانت توئیتری کاخ سفید به دلیل بازنشر پیغام دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، نیز هشدار داده بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 989

به "مقام کاخ سفید: توئیتر از مزخرفات لبریز شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقام کاخ سفید: توئیتر از مزخرفات لبریز شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید