اهدای 2 دستگاه یاری تنفس مصنوعی به بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام

به گزارش مجله تانی بای، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام گفت: در راستای همکاری این اتاق برای مهار شیوع کرونا دو دستگاه یاری تنفس مصنوعی به بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام اهدا شد.

اهدای 2 دستگاه یاری تنفس مصنوعی به بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام

شعبان فروتن بیان نمود: این دستگاه ها با هدف شتاب بخشی در ارائه خدمات مطلوب به بیماران مبتلا به ویروس کرونا در این بیمارستان اهدا شده است.

او ادامه داد: تا به امروز در دو مرحله تعداد 42 هزار قلم لوازم و تجهیزات بهداشتی و پزشکی از جمله دستگاه دیالیز، دستگاه پالس اکسی متر ثابت و انگشتی، ماسک، شیلد، ست لباس حفاظتی، تب سنج، عینک محافظ، دستکش جراحی، دستگاه تنفس مصنوعی، دستگاه نوار قلب و محلول ضدعفونی کننده برای مقابله با ویروس کرونا به دانشگاه علوم پزشکی ایلام اهدا شده است.

فروتن توضیح داد: این تعداد دستگاه پزشکی با همکاری اتاق ایران، ایلام، تهران و کمپین نفس تهیه شده است.

او اضافه کرد: همچنین و در پنج مرحله کار ضدعفونی کردن محوطه مرز بین المللی مهران، غرفه های تجاری، ساختمان گمرکی و دفاتر کاری و گیت های ورودی و خروجی در مرز بین المللی مهران و توزیع آب ژاول ویژه ضدعفونی سطوح در بین مردم مهران نیز اجرا شده است.

فروتن یادآور شد: ارائه خدمات و توزیع لوازم پزشکی مورد احتیاج برای مقابله با ویروس کرونا در بیمارستان های استان توسط اتاق ایلام تا ریشه کنی این ویروس تداوم خواهد داشت.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 31 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 1101

به "اهدای 2 دستگاه یاری تنفس مصنوعی به بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهدای 2 دستگاه یاری تنفس مصنوعی به بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید