تحقیقات اف&zwnjبی&zwnjآی از پسر بایدن درباره امور مالیاتی

به گزارش مجله تانی بای، پسر رئیس جمهور احتمالی بعدی آمریکا می گوید که مأموران اف بی آی در حال تحقیقات از او حول مسائل مرتبط مالیاتی هستند.

تحقیقات اف&zwnjبی&zwnjآی از پسر بایدن درباره امور مالیاتی

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، هانتر بایدن پسر جو بایدن نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و پیروز احتمالی این انتخابات، بامداد پنجشنبه از تحقیقات پلیس فدرال درباره خودش خبر داد.

به نوشته خبرگزاری رویترز، هانتر بایدن در پیامی ویدئویی، با بیان اینکه دفتر دادستانی آمریکا در ایالت دِلاوِر دستور بازرسی اف بی آی از مدارک مالیاتی وی را صادر کرده، گفت: من این موضوع را بسیار جدی می گیرم ولی مطمئنم که بررسی حرفه ای و واقع گرایانه این مسائل اثبات خواهد که من کارهای خود را قانونی و به درستی انجام داده ام.

روزنامه آمریکایی نیویورک پست اخیراً در مطلبی گزارش کرده بود ایمیل هایی که رودی جولیانی وکیل شخصی دونالد ترامپ از لپ تاپی شکسته که در یک تعمیرگاه لوازم رایانه ای رها شده بود و بعد به دست اف بی آی کشف و ضبط شد، علیه بایدن ها به دست آورده و در اختیار این روزنامه قرار داده است.

وکیل ترامپ گفته بزودی اسناد دیگری را هم از روی لپ تاپ مذکور علیه جو بایدن و هانتر بایدن پسرش منتشر خواهد کرد. نیویورک پست اما گفته نمی تواند تأیید کند این رایانه به پسر بایدن تعلق دارد.

بر این اساس، هانتر بایدن در سال 2015 وقتی به هیأت مدیره شرکت انرژی اوکراینی Burisma می پیوندد، پدرش را که معاون اوباما بود، به یکی از مدیران ارشد این شرکت معرفی می کند. هانتر با موفقیت از نفوذ پدرش استفاده کرد تا مقامات دولت اوکراین را برای اخراج یک دادستان که درباره این شرکت تحقیق می کرد، تحت فشار قرار دهد. در این گزارش همچنین تصاویری از هانتر بایدن در حال کشیدن مواد مخدر منتشر شده است.

کارزار انتخاباتی بایدن در بیانیه ای گفت بعد از بررسی برنامه های رسمی بایدن در آن زمان، مشخص شد که چنین جلسه ای میان وی و مدیر اوکراینی برگزار نشده است. نمایندگان نامزد حزب دموکرات بار دیگر تاکید کردند بایدن در اجرای سیاست خارجی آمریکا در اوکراین مرتکب هیچ اشتباهی نشده است. هنوز هیچ رسانه خبری دیگری هم صحت این ایمیل ها را تایید نکرده است.

جولیانی همچنین چندی پیش مدعی شد که لپ تاپ ادعایی متعلق به هانتر بایدن محتوی تصاویر جنسی مربوط به بچه ها بوده است. او با نشان دادن عکسی از یک متن مدعی شد هانتر بایدن در یک پیام با پدرش درباره رابطه ای که با یک کودک 14 ساله داشته صحبت کرده است.

جو بایدن اما مدعی است اسناد منتشر شده علیه پسرش، از کارزار نشر اطلاعات نادرست توسط روسیه و کاخ سفید سرچشمه می گیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 دی 1399 بروزرسانی: 15 دی 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 1321

به "تحقیقات اف&zwnjبی&zwnjآی از پسر بایدن درباره امور مالیاتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحقیقات اف&zwnjبی&zwnjآی از پسر بایدن درباره امور مالیاتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید