صندوق اعتباری هنر خبرنگاران را بیمه کرونا می کند

به گزارش مجله تانی بای، مدیرعامل صندوق اعتباری هنر گفت: 4 هزار خبرنگار عضو صندوق اعتباری هنر تحت پوشش بیمه کرونا قرار می گیرند.

صندوق اعتباری هنر خبرنگاران را بیمه کرونا می کند

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، سیدحسین سیدزاده، مدیرعامل صندوق اعتباری هنراظهار داشت: با شیوع ویروس کرونا در کشور بسیاری از مشاغل از جمله حوزه فرهنگ و هنر دچار آسیب های جبران ناپذیر شد. صندوق از روز های نخست شیوع این بیماری با تدوین سیاست های حمایتی تلاش کرد تا اندکی از صدمات وارده به این حوزه را جبران نماید.

با توجه به اینکه کرونا سلامت خبرنگاران را به دلیل حضور در تجمعات و نشست های خبری به خطر می اندازد برای آسودگی خاطر آن ها تصمیم گرفتیم بیمه کرونا ویژه خبرنگاران عضو صندوق اعتباری هنر را اجرایی کنیم.

سیدزاده شرح داد: مدت زمان این طرح یک ساله است و پرداخت هزینه ای درمانی ناشی از ابتلا به ویروس کرونا تا سقف 20 میلیون ریال تحت پوشش قرار می دهد. در صورت فوت بیمه شده در اثر کرونا، پرداخت سرمایه فوت به بازماندگان تا سقف 200 میلیون ریال پیش بینی شده است.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در خاتمه اضافه نمود: خبرنگارانی که تا به امروز نسبت به ثبت نام عضویت در صندوق اعتباری هنر اقدام نکرده اند می توانند ظرف یک هفته آینده با تکمیل فرآیند عضویت از طریق وب سایت صندوق؛ به نشانی www.honarcredit.ir از مزایای این بیمه برخوردار شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 مهر 1399 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 1139

به "صندوق اعتباری هنر خبرنگاران را بیمه کرونا می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صندوق اعتباری هنر خبرنگاران را بیمه کرونا می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید