سلامتی و پزشکی

گردهمایی بازاریابی دیجیتال و استارت آپها برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران، سومین گردهمایی دست اندرکاران بازاریابی دیجیتال(DMDay)، استارت آپ ها و فراوری محتوا با حضور متخصصان، کارشناسان، استادان دانشگاه ها و دانشجویان و همچنین مدیران کسب و کارها و صنایع مختلف در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما...

3 اسفند 1398

توسعه کتابخوانی در درگز نیازمند راه اندازی کتابخانه سیار است

خبرنگاران/خراسان رضوی رئیس اداره کتابخانه های عمومی درگز گفت: با توجه به گستردگی جمعیت در این شهرستان و روستاهای متعدد و نیز دسترسی آسان بانوان خانه دار و سالمندان به کتاب و همچنین توسعه فرهنگ کتابخوانی، راه اندازی کتابخانه سیار در این شهرستان یک احتیاج...

3 اسفند 1398

مرد چینی 10 کودک را با چاقو زد و خودکشی کرد

یک مرد 42 ساله در شهر هایکو در استان جنوبی چین هاینان، 10 کودک دبستانی را با چاقو خارج از مدرسه زخمی کرد و بعد خودش را کشت.

29 بهمن 1398

تخریب اکوسیستم غارها با حمل باکتری توسط گردشگران

به گفته مشاور انجمن غار و غارشناسی ایرانیان، زمانی که گردشگران از غارها بازدید می نمایند، با خود باکتری هایی به داخل غار می بردند که موجب برهم ریختگی اکوسیستم این مناطق گردشگری می شوند.

24 بهمن 1398

ستاری: تحریم ها یک فرصت استثنایی است ، درآمد 90 هزار میلیارد تومانی زیست بوم نوآوری کشور

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در مراسم تقدیر از برترین های فناوری جهاد دانشگاهی، گفت: بازیگران زیست بوم نوآوری سال گذشته 90 هزارمیلیارد تومان برای کشور درآمد کسب کردند.

24 بهمن 1398

ثروتمندان آخ هم نمی گویند!

با وجودی که مدت هاست افزایش سهم مالیات از منابع عمومی دولت، مطالبه اغلب کارشناسان دلسوز بوده و هست، جزئیات نحوه این افزایش، اهمیت بسیار بیشتری نسبت به نفس تغییر دارد.

21 بهمن 1398

دانشجویان چینی مقیم گرگان در سلامت هستند

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: تا به امروز موردی از وجود ویروس کرونا در این استان تایید نشده و دانشجویان چینی ساکن گرگان هم در سلامت هستند.

20 بهمن 1398

استمرار آلودگی در شهرهای صنعتی

همان طور که پیش بینی ها نشان می داد، با پایداری جوی هوا در بیشتر مناطق کشور، شهرهای صنعتی و پرجمعیت با افزایش تدریجی غلظت آلاینده های جوی روبه رو شده اند.

19 بهمن 1398

وظایف و اختیارات هیات عالی در طرح بانکداری مجلس چیست؟

خبرنگاران: ترکیب 9 نفره هیات عالی براساس طرح بانکداری مجلس وظیفه اتخاذ سیاست های پولی و ارزی و تدابیر کلان برای راهنمایی تسهیلات و اعتبارات بانکی را بر عهده دارد.

19 بهمن 1398

واکنش معاون علوم پزشکی به خبر ورود 2 شهروند چینی مشکوک مبتلا به ویروس کرونا از مرز آستارا ، آماده باش 24 ساعته در مرز آستارا

معاون دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: هیچ مورد مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا تا به امروز در گیلان مشاهده نشده است و کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی گیلان بصورت 24 ساعته در مرز آستارا برای مقابله با این بیماری مستقر هستند.

18 بهمن 1398

چطور سفرهای جاده ای را دوست داشتنی کنیم؟

احتمالا وقتی صحبت از سفرهای جاده ای می گردد، بیشتر مردم تصور کسانی را دارند که دیوانه وار و بدون برنامه رانندگی می نمایند و بدون هدفی به جایی می فرایند. اما اینگونه نیست، با یک برنامه ریزی درست و دقیق می توان این سفرها را بسیار دوست داشتنی کرد.

17 بهمن 1398

بعضی در ایران هنوز فورس ماژور چین را درک نکرده اند

با وجود تعلیق تورهای مسافرتی چین برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، بعضی هتل ها در ایران به شرایط فورس ماژور جهانی تن نمی دهند و همچنان طلب جریمه بابت کنسلی تورهای چینی می نمایند.

16 بهمن 1398

جزیره خرگوش؛ مکانی زیبا و اسرارآمیز

در فاصله چند مایلی شهر تاکه هارا (Takehara) در استان هیروشیما در ژاپن جزیره کوچکی واقع شده که تاریخ پوشیده و نامشخصی دارد.این جزیره اوکونوشیما (Okunoshima) یا جزیره خرگوش نام دارد و پارک های بکر و وحشی و نیز گله های بزرگ خرگوش، دو عامل مهم سفر گردشگران به آن محسوب...

13 بهمن 1398

اجرای شبانه سهمیه بندی بنزین بدون اطلاع مردم اشتباه بود

نماینده مردم ساری در مجلس، اجرای شبانه سهمیه بندی بنزین بدون اطلاع مردم را اقدامی اشتباه ارزیابی کرد.

9 بهمن 1398

استقبال مراکز فعال گردشگری از یازدهمین نمایشگاه گردشگری پارس شیراز

مشاور و دبیر اجرایی یازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی پارس، از استقبال گسترده مراکز فعال گردشگری و تکمیل غرفه های نمایشگاه اطلاع داد.

5 بهمن 1398

وزیر اقتصاد بیان نمود؛ میزان کاهش فرار مالیاتی در کشور

خبرنگاران: وزیر اموراقتصادی و دارایی گفت: هشت ماهه سال جاری 9 هزار میلیارد تومان از رقم 40 هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی وصول شده و درآمدهای مالیاتی دولت افزایش یافته است.

3 بهمن 1398

43 درصد خانواده های ایرانی سال گذشته اصلا سفر نرفتند

مرکز آمار ایران نتایج طرح آمارگیری از گردشگران ایران در سال 91 را منتشر کرد که بر این اساس در سال گذشته 43 درصد از خانواده های ایرانی هیچ سفری نداشته اند و 67 درصد از مسافران در خانه بستگان خود اقامت داشته اند.

2 بهمن 1398

روزشمار هفته اطلاع رسانی ایدز در ایران اعلام شد

هفته اطلاع رسانی در ایران از روز شنبه 9 آذر آغاز می گردد و تا آدینه 15 آذر ادامه می یابد.

27 دی 1398

50 فیلم برتر سال 2019 از نگاه مجله سایت اند ساوند منتشر شد

یک ماه مانده به پایان سال میلادی جاری 50 فیلم برتر سال 2019 از نگاه سایت اند ساوند اعلام شده است. بهترین فیلم های سال در فهرستی منتشر شده که طیف وسیعی از آثار سینمایی را در بر می گیرد.

26 دی 1398

شیوع بیشتر آنفلوآنزای فصلی در کشور ، گروه های پر خطر با اولین علایم به پزشک مراجعه کنند

رییس مرکز بهداشت گلستان گفت: امسال شیوع آنفلوآنزای فصلی در کشور و به تبع آن در گلستان بسیار بیشتر از سال های قبل است.

25 دی 1398
تعداد: (88)