چاره جویی فروشگاه عظیم زنجیره ای آمریکایی برای کاهش خشونت در ناآرامی های احتمالی پس از شکست ترامپ!

به گزارش مجله تانی بای، خبرنگاران: شرکت زنجیره ای وال مارت یکی از بزرگترین فروشگاه های آمریکا است که از روز پنجشنبه اسلحه و مهمات را از لیست فروش خود حذف کرد.

چاره جویی فروشگاه عظیم زنجیره ای آمریکایی برای کاهش خشونت در ناآرامی های احتمالی پس از شکست ترامپ!

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، روزنامه واشنگتن پست پنجشنبه شب نوشت: جمع آوری اسلحه و مهمات از فروشگاه های وال مارت در ارتباط با احتمال بروز ناآرامی های مدنی در سراسر آمریکا پس از انتخابات 2020 است.

با این حال شرکت وال مارت گفت که مشتریان می توانند برای خرید اسلحه و مهمات درخواست دهند. این شرکت هم اکنون به طور تقریبی در نیمی از چهار هزار و 700 فروشگاه آمریکایی خود سلاح گرم می فروشد.

کری لاندبرگ سخنگوی شرکت وال مارت در بیانیه ای گفت: ما بعضی ناآرامی های داخلی را مشاهده نموده ایم و همانند چند سال اخیر برای ایمنی همکاران و مشتریان خود اسلحه و مهمات را از لیست فروش خارج نموده ایم.

شبکه سی ان ان نیز روز سه شنبه گزارش داد که وزارت امنیت داخلی آمریکا در حال آماده شدن برای مواجهه با هرگونه آشوب و ناآرامی های مدنی پس از خاتمه انتخابات 2020 است.

آمادگی وزارت امنیت داخلی آمریکا شامل اعزام سریع نیرو توسط اداره مهاجرت و گمرک و حفاظت از مرزها به شهرهای درگیر برای مقابله با معترضان به نتایج انتخابات سوم نوامبر (13 آبان) است.

پیش از این آژانس های اجرای قانون و مهاجرت آمریکا برای سرکوب اعتراضات سراسری ضد نژادپرستی در پورتلند، سیاتل و واشنگتن مورد استفاده قرار گرفته بودند.

مقامات محلی بر این باورند که تصمیم دولت ترامپ در استفاده از نیروهای فدرال برای مقابله با اعتراضات خشونت آمیز موجب ایجاد ناآرامی های مدنی در شهرهای آنها شده است.

وال مارت شرکت خرده فروشی آمریکایی است که دارای بزرگترین شبکه فروشگاه های زنجیره ای موادغذایی، سوپرمارکت ها و هایپرمارکت ها در دنیا می باشد. این شرکت در میان بزرگترین شرکت های دنیا در رده اول واقع شده است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 6 آذر 1399 بروزرسانی: 6 آذر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 1237

به "چاره جویی فروشگاه عظیم زنجیره ای آمریکایی برای کاهش خشونت در ناآرامی های احتمالی پس از شکست ترامپ!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چاره جویی فروشگاه عظیم زنجیره ای آمریکایی برای کاهش خشونت در ناآرامی های احتمالی پس از شکست ترامپ!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید