بازاریابی و فروش

بدهی 70 میلیاردی فناپ و ایران نوین به فوتبال ایران

صادق درودگر افشاء کرده که برخی شرکت ها بدهی های سنگینی به فوتبال ایران دارند که وصول نشده است. بدهی هایی که می تواند مسائل بسیاری از تیم ها را از بین ببرد.

22 تیر 1398

میشل اوباما، ترامپ را به یک پدر مطلقه توصیف کرد

بانوی نخست سابق آمریکا به انتقاد از رئیس جمهوری آمریکا پرداخت و وی را به یک پدر مطلقه توصیف کرد که اتهاماتی علیه وی مطرح شده است.

17 تیر 1398

درگیری لفظی و فیزیکی سودجویان برای دریافت سویا در قزوین

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: از این پس توزیع نهاده ها در اختیار جهادکشاورزی استان ها و زیر نظر آن ها انجام خواهد شد و از 4500 تُن محموله جدید سویا حدود 2000 تُن برای مرغداری های گوشتی اختصاص داده شده است.

11 تیر 1398

فروش خودرو تنها با 3 کلیک و کاملاً رایگان

در حال حاضر روش های متعددی جهت فروش خودرو همچون آگهی زدن در سایت های اینترنتی، نمایشگاه ها، بازارهای هفتگی چیتگر، عبدل آباد و … وجود دارد. تمامی این روش ها تنها راهی برای ارتباط با خریداران فراهم می نمایند، اما فروشندگان را در جهت فروش همراهی نکرده و...

26 خرداد 1398

بله سه میلیونی شد

تعداد کاربران پیغام رسان بله از مرز سه میلیون عضو گذشت.

24 خرداد 1398

دستگیری مالک موناکو به جرم همکاری با ایران

سه شنبه شب و در جریان شکست سنگین موناکو مقابل یاران کاوه رضایی، مالک روسی این باشگاه به دلیل 23 تخلف بازداشت شد.

6 فروردین 1398

ضرورت تخصیص بودجه برای تجمیع دانشگاه خواجه نصیر، تهدید فرصت های مطالعاتی با نوسانات ارزی

رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با گلایه از مسائل ناشی از پراکندگی دانشکده های این دانشگاه در سطح شهر تهران، بر ضرورت حمایت دولت برای تامین اولیه هزینه های تجمیع این دانشگاه در قالب سه پردیس تاکید نمود.

12 اسفند 1397

در فضای غیرشفاف، تاختن به نهاد شفاف طبیعی است

مصطفی موذن زاده، در مصاحبه با خبرنگاران با بیان اینکه 11 سال از تاسیس بورس کالا در ایران می گذرد و در واقع حرکت از مبادلات سنتی و فسادآور به سمت بازارهای رسمی و قانونی 11 ساله شده است، گفت: در ساز و کار قدیم، نرخ گذاری دولتی و تثبیتی در معاملات کالاها وجود...

29 بهمن 1397

تداوم توزیع گوشت قرمز و منجمد در ایلام

یارالله نصیری در مصاحبه با خبرنگاران گفت: تاکنون 45 تن گوشت قرمز گرم در مناطق مختلف ایلام در چهار نقطه توزیع گردیده است و توزیع این گوشت تداوم دارد.

4 بهمن 1397