پویش قرن ها دوستی برگزار می گردد

به گزارش مجله تانی بای، تهران (پانا) - مدیرکل بازاریابی و تبلیغات گردشگری وزارت میراث فرهنگی، می گوید به منظور حضور موثر در بازار گردشگری چین، پویش قرنها دوستی؛ سومین عید بهاره چینی ها در ایران برگزار می گردد.

پویش قرن ها دوستی برگزار می گردد

به گزارش روابط عمومی معاونت توریستی وزارت میراث فرهنگی، توریستی و صنایع دستی، محمد قاسمی، گفت: معاونت توریستی به منظور حضور مستمر و موثر در بازار توریستی چین و همچنین زنده نگه داشتن نام ایران در حافظه بازار عظیم این کشور با بیش از صد و هفتاد میلیون توریست خروجی برای دوران پسا کرونا، در حال برگزاری کمپین قرن ها دوستی؛ سومین عید بهار چینی­ ها در ایران در بازه زمانی 24 بهمن الی 9 اسفند امسال همزمان با عید بهاره چینی به صورت مجازی است.

وی با بیان این خبر گفت: فعالیت های مربوط به این پویش در چندین گام صورت پذیرفت. در گام نخست، از استان های مقصد توریستان چینی خواسته شد تا محتوای تبلیغاتی خود را متناسب با علایق و سلایق چینی ها و بر اساس راهنماهای فنی ابلاغی در قالب عکس، کلیپ و متن آماده و به معاونت توریستی وزارتخانه ارسال نمایند.

او اضافه نمود: در گام دوم، آثار تولیدی از نظر تکنیکی و محتوایی ارزیابی و صحت سنجی شد و آنهایی که شرایط فنی لازم را احراز کردند در زمینه متن و روایت توسط کارشناسان یک شرکت دو ملیتی ایرانی- چینی مورد تطبیق و ویرایش ترجمه ای و زبانشناختی قرار گرفتند.

قاسمی ادامه داد: در گام بعدی، انواع محتوای نهایی شده بهمراه پیغام تبریک وزیر میراث فرهنگی، توریستی و صنایع دستی به زبان چینی در سایت جامع توریستی کشور موسوم به ویزیت ایران زیر نظر کانون جهانگردی و اتومبیلرانی بارگذاری شد.

مدیرکل دفتر بازاریابی و تبلیغات توریستی افزود: در مرحله آخر، لینک مربوطه در سطح وسیعی به وزارت امور خارجه، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، تشکل­ های حرفه ای توریستی، نمایندگی های سیاسی جمهوری اسلامی ایران در چین، رایزنی های فرهنگی کشور و سایر گروه های فعال توریستی اطلاع رسانی شد و از آنها خواسته شد تا نسبت به بارگذاری لینک مذکور در فضای مجازی تحت اختیار، استفاده از محتوای تولیدی در سایر فعالیت­ های تبلیغاتی و اطلاع رسانی مناسب پیرامون کمپین مذکور به بخش خصوصی کشور چین اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 1452

به "پویش قرن ها دوستی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پویش قرن ها دوستی برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید